Sistem Makina Ltd
Ürün Grupları
»
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »
  »


SİSTEM MAKİNE
    
Teknoloji kullanımında zirve noktaya ulaşan ve 20 yıllık tecrübesiyle, üreticilerin hizmetinde yer alan sistem makine, ürettiği makineler ile , sektöründe adından söz ettiren güçlü sanayi kuruluşlarındandır.


      Kendi yenimi kendin üret sloganıyla 1997 yılında üretime başlayan sistem makine, gelişen teknolojiyi yakından takip etmiş, sonuçta makine sektörünün doruk noktasına ulaşarak her türlü makine üretimiyle Türkiye’nin her noktasına hizmet vermeye başlamıştır.


     Başta un ve yem fabrikaları olmak üzere diğer endüstri kuruluşlarının makine montaj,servis bakım ve yedek parça sistemleri üretimiyle en düşük enerji kullanımıyla en yüksek verimi hedefleyenlerin tek adresi….


     Kaliteli ve ucuz üretim politikasını sürdürmeye devam eden firmamız saatte 5 tondan 50 tona kadar üretim yapabilecek makine üretim kapasitesiyle teknolojik yenilik ve gelişimlerin en yakın takipçisi…..


     Geçmişte kullanılan değirmenlerin ve öğütme aygıtlarının tabii havasını günümüzün modern makine üretimiyle, üreticilerin hizmetine sunan sistem makine son teknoloji ile tecrübeyi birleştirerek hizmet veriyor…


     Alın terinin tam karşılığını almak isteyen sanayici ve üreticilerin kendi isteklerine göre dizayn edilen makine üretimiyle işini kaliteli yapma ve bundan menfaat elde eden herkesi, başta müşteriler olmak üzere memnuniyetin ötesinde mutlu etmeyi kendine hedef seçen sistem makine, yeni ürünlerle ve hizmetlerle makine sektöründe zirveye doğru emin adımlarla ilerliyor….


     Dünya standartlarında üretim yapan sistem makine, Türk ekonomisinin kalkınması ve büyümesi amacıyla kaliteli ve hesaplı üretimleriyle gün geçtik çe daha da güçlenmekte…


     Geleneksel tasarım uygulamalarında farklı bölümlerin entegrasyonunda yaşanan sorunlar sinerji yaratma olanağını büyük ölçüde engellemesine rağmen megatronik ortamda yaratılan sinerjiyle rekabet gücü yüksek makine tasarımları tesislerimizde üretilmektedir. Böylece tasarlanan makinelerden yüksek verim elde edilmektedir.


GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN GÜÇLÜ BİR ENDÜSTRİ….
    
Makine üretim ve montajında öncü kuruluş, makine teknolojisi ve tecrübenin kesiştiği profesyonel kadrosuyla; SİSTEM MAKİNA; Üretiminde kaliteyi arayanlar kendi yemini kendi üretmek isteyenler , makine sektöründe her türlü montaj servis ve yedek parça hizmetleriyle teknolojinin ulaştığı zirve noktada hizmet veren sistem makine…..  

     Makine sektöründe her türlü montaj servis ve yedek parça hizmetleriyle teknolojinin ulaştığı zirve noktada hizmet veren sistem makine; güven teknoloji ve tecrübesiyle sanayi kuruluşları ve üreticilerin hizmetinde…..

GÜVEN TEKNOLOJİ VE TECRÜBE SİSTEM MAKİNA LTD.ŞTİ.
Güncel Haberler